Strona informacyjno-edukacyjna poświęcona ochronie prawnej karmienia piersią i nie tylko, prowadzona przez certyfikowaną promotorkę karmienia piersią (PKP), doktor nauk prawnych Annę Koronkiewicz-Wiórek, głównie w celu popularyzowania karmienia piersią, zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa w tym obszarze, niemedycznego wsparcia w laktacji i działań na rzecz większej ochrony prawnej karmienia naturalnego.

Reklama Karmienia Piersią nr 1 – Powrót do natury


Uwaga Uwaga!

Z okazji Polskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią niniejszym rozpoczynam CYKL REKLAM KARMIENIA PIERSIĄ na facebooku 😊.

A co – myśleliście, że tylko sztuczne mieszanki można reklamować? Taak? No to byliście w błędzie 😊.

Niestety nic tak w obecnych czasach nie wymaga reklamy i promocji jak karmienie naturalne. W czasach, gdzie tyle mówi się o NATURZE, zdrowych nawykach żywieniowych, klimacie, ba, o prawach zwierząt… A przecież, gdyby każda mama, która nie ma do tego medycznie uzasadnionych przeciwwskazań, karmiła piersią, świat byłby inny… Zdrowszy. Bardziej naturalny.

 

Zapraszam do obejrzenia mojej pierwszej, amatorskiej reklamy karmienia piersią. Jestem ciekawa, czy Wam się spodoba – piszcie koniecznie w komentarzach 😊.

PS.1 Pomysł powstał w czasie wizyty z Wióreczkami w zoo. Patrzymy – a tam tygrysica jakby nigdy nic karmi sobie małego tygryska piersią😊. Publicznie do tego😊. Ach te tygrysy, nie mają wstydu😊. A tak na poważnie – to możemy się od nich (i od innych ssaków) uczyć😊.

ENJOY!


wersja do pobrania tutaj

 

 

 

Breastfeeding Advertisement - ENGLISH VERSION – you can watch, comment, download and forward 😊

 download version here

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie!

Anna – Wasz prawnik laktacyjny

Komentarze